Uzun Pixie Seven Kadınlara göre Saç Modelleri ve 2016 yılına özgü Uzun Pixie Saç renklerini bu konuzmuda bulabilirsiniz. Pixie saç modelleri genel olarak yazın tercih edilen bir saç modeli.

Değerli takipçilerimiz bildiğiniz üzere doğru saç kesimi tercih etmeniz sizi daha şık ve modern gösterecektir. Bayanlar için en doğru saç kesimlerinden biriside Pixie saç modelidir. Pixie saç modeli yaz sezonunda bayanların doğal olarak en çok tercih ettikleri saç modellerinden olmaktadır. Sıcak hava koşullarında kısa saç modeli giderek trend haline gelmiş ve bunlardan Pixie modeli ön plana çıkmıştır. Bu dönemde kısa saç modellerinin en popüleri Pixienin uzun versiyonları ortaya çıkarak trend listesinin üst sıralarına çıkmıştır.

Pixie Saç Modeli 2016

Pixie Saç Modeli 2016

İlk olarak yukarıdaki gibi pixie saç modelinin kat kat kesimli olan modeli kadınlar tarafından beğenilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır. Bu pixie saç modeli saçlarını daha ince bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

Pixie Saç Modelleri

Pixie Saç Modelleri

İkinci olarak dalgalı pixie modeli en çok tercih edilen diğer saç modelidir. Bu saç modeli saçlarınızı daha hacimli gösterek daha moda ve modern bir görünüme kavuşmasına sağlayacaktır. Üstelik model hemen hemen tüm saç renklerine uyum sağlamaktadır.

Asimetrik Pixie Saç Modeli

Asimetrik Pixie Saç Modeli

Bir başka Pixie saç modeli olarak asimetrik kesimli Pixie saç modeli ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Asimetrik kesimler erkekler tarafından çok beğenilmekle beraber kadınlar bunu düşünerek sürekli bu saç kesimini tercih etmektedirler. Nitekim Pixie saç modeli ile asimetrik kesim mükemmel bir uyum yakalamaktadır.

2016 Pixie Saç Modelleri

2016 Pixie Saç Modelleri

Yukarıdaki gibi yana taranmış Pixie saç modeli son zamanların gözdesi haline gelmiştir. Yüksek ve hacimli bir görünüme sahip olan bu saç modeli elde etmek oldukça basittir. Tarak ve saç şekillendirici ile zahmetsiz ve kısa bir sürede bu saç modeline ulaşabilirsiniz.

Retro Pixie Saç Modeli

Retro Pixie Saç Modeli

Pixie saç modelinin Retro tarzı ise olgun bayanların en çok tercih ettiği saç modellerinden birisidir. Özellikle özel gece ve davetlerde yukarıda gördüğünüz Retro Pixie saç modelini seçerek şık ve kadınsı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir