Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sokak stili 2015 sonbahar kış uzun, bol, salaş, overize kazaklar ile kombinler ve örgü kazaklar, triko kazaklar ile yapılan tüm stil ipuçları bu yazımızda!

Evet bayanlar kış kapıda ve kışın olmazsa olmazları kazakları yine çok stili ve havalı. 2014-2015 sonbahar/kış uzun, salaş, bol kazak kombinleri sokak stilinde tüm dünya modasında trendler arasına girdi. Bu kış kazak modellerinde overize bol  kazaklar dikkat çekiyor. Örgü desenler , asimetrik kesim uzun kazaklar  60’lardan etkilenen vintage  kazaklar trendler arasına giriyor. 2015 Bayan örgü kazak modelleri ve kombinleri konumuzu incelemek isterseniz linke tıklayınız…

2015 kış kazakların da yine Oversized trendinin çok olduğunu görüyoruz.büyük ve gevşek örgülü kazak ve hırkalar en iyi markalarında kış koleksiyonlarında çok beğeniliyor.Bunun yanında triko uzun ve salaş kazak kombinleri de en çok eğilimi olan bayan sokak stili kombinleri arasında dikkat çekiyor.

Daha çok moda olan kazak renkleri arasında naturel renkler ön  planda. Siyah ve gri tonlarının sokak kombinlerinin en çok tercih edilen renkleri olduğunu görüyoruz.Beyaz kazaklar, krem kazaklar ve haki yeşil kazaklarda yine en popüler kazaklar arasında.

2015 uzun salaş kazak modelleri ve kombinleri – galeri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir