Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Uzun yüz şekliniz varsa ve saç stiliniz konusunda karar veremiyorsanız Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parke gibi uzun yüz şekline sahip kadınların tercih ettiği saç modellerinden ilham alabilirsiniz.bu ünlülerin safına katılmak bizim uzun yüzlü kişilere en çok giden saç şekillerini biriktirmemize yarar!

Uzun yüz tipine sahip kadınlar en klas ve şık saç modellerini sizlere 2019 yılında sunmak istedik. Genelde uzun yüz tipine sahip kadınların geniş alınlı olmaları ve bu alınlarını daha dar görünmesini nasıl yapacaklarını bilmeleri gerekiyor. Bu nedenle uzun yüzlü hanımlar için en fazla kullanılan ve uzun yüz tipine güzel giden saç modelleri kahküllü, katlı, küt ve asimetrik saç modelleridir.

Sizler için yaptığımız galerimizde uzun yüzlü genç ve orta yaşlı kadınlara güzel seçenekleri paylaştığımız uzun yüzler için belirlediğimiz saç modellerine bir bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Uzun bir yüz şekliniz varsa emin olmak için, bunları dikkate alın. Genellikle açısal bir çene ve alın ile, daha uzun ve daha dar bir yüz şekli olması dışında ayrıca dikdörtgen yüz, bir kare yüz  şekline benzer olma eğiliminde olabilir. Yüzünü daha güzel göstermek ve uzunluğunu saç stili ile yumuşatmak ve orantılamak  için özel sezonun trend saç modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Bob kesim saç modelleri
Bir çene uzunluğu Bob kesim saç modeli ile ince yüz ve stil müthiş görünür! Yüz şeklinizin uzunluğu orantılanır. Sadece kısa bir bob 2018 saç trendi için harika bir isabet olur. Bu saç kesimi için ideal olan, İnce ve orta saç kalınlığı için  saç hacmini attırıp daha dolgun duran Bob saç modelleri .

Omuz Hizası Dalgalar
Omuz uzunluğu dalgalı saç modelleri ile ünlülerin saç stillerinden örnek alabilirsiniz. Bir kare çeneyi yumuşatmak ve zahmetsizce bu seksi saç stili ile yüzünüzü daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Sadece dalgalar bile tüm saç kalınlıkları için uygun olabilir. Uzun yüz şekline kapatmak içinse harika bir yoldur.

Ön kahkülü olan saç modelleri
Hem Sevimli olan hemde  yüzünüzün görünümünü kısaltan ve güzel gözleri vurgulayan önden kahküllü saç kesimleri uzun yüz şekli için ideal saç modelleri arasındadır. Kısa ve orta boy uzunlukta saçlarda uzun yüzler için mükemmel bir saç modeli seçeneği olabilir.Her saç tipi için uygun bir kahkül vardır. Yüz şekillerine göre kahkül ve perçem kesimleri için buraya tıklayınız.

Kısa saç modelleri
Sezonun en sıcak saç trendlerinden biriyle uzun ve güzel yüzünüzü  daha etkileyici yapın! Bir asi  kısa  saç kesimi sadece Ultra trend  değil, aynı zamanda uzun yüzleri olanlar için mükemmel bir seçim .Orta ve kalın saç tipleri için en iyi çalışır. Saç köpüğü ile harika saç stilleri yaratabilirsiniz.

Orta Boy Saçlarda Ombre renk
Orta boy ve şık Ombre bir saç görünümü, uzun yüz şekli için gurur duyabileceğiniz bir saç modeli.  Sadece o gözleri yumuşatmakla kalmaz Ombre saç rengi çok popüler bir saç rengi! Saçlarınızın parlaklığını harika vurgular ve tüm dikkatleri saçlarınıza çeker.

Yandan ayrılmış dalgalı saç
yandan ayrılmış dalgalı saçlar yüzünüzün bir tarafında büyük bir hacim oluşturur ve uzun yüzlerin görünümünü yumuşatır.Kafa yapınız daha hacimli durduğundan yüz şeklinizin uzunluğu daha orantılı görünür.

2018 yılı uzun yüzlü hanımlar için saç modelleri ve renkleri önerileri: Toplu duran veya açık, uyguladığın tüm saç modellerinde; saçlarının ön kısmında birkaç tutam salık bir şekilde bırak. Bu bıraktığını tutamlar yüzümüzü çevreleyerek, geniş bir şekil manipülasyonu yapacaktır. Bu şekilde yüzümüzün, eni ile boyu arasında bir orantı kurulur.

Katlı kesim yüzümüzü çevreler ve genişliği yok eder. Saçlarımızı yandan ayırma yöntemi uzunluğununun sırıtıklığını giderir.

Saçı dalgalı bir şekil uygulayarak yüzümüzün eni ve boyu arasındaki orantılı bir görüntü elde edilmiş olur.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Modaci Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
KadinveBlog
Üye

ilham olması amacı ile https://www.kadinveblog.net/uzun-yuzlu-bayanlar-icin-15-klas-2016-sac-modeli/ makaleme bakmanızı da tavsiye ederim.