Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Vintage giyim bayan modası, bu sonbahar kışın trendleri arasında. Vintage kıyafetler satın almak için bu kış bir çok nedeniz var! İnsanlar moda geçmiş dönemlerini, ya da bireysel bir şekilde tarz yaratmanın aşkını duyarlar,  her zaman alışveriş yeni trendlerden keyif aalırlar. Ve eski stiller tasarımcılar için ilham sağlar.Vintage giyim stili trend olduğundan çok pahallı kıyafetler görebilirsiniz, ama bu sizi korkutmasın çok daha düşük fiyatlarla orijinalleri satın alabilirsiniz.bugün sizlere 2015 sonbahar kış modası vintage giyim stillerinden bir kaç öneri vereceğiz.

Vintage giyim özellikle büyük ve gözde  şehirlerde pahalı olabilir, ancak pazarlarda bolca bulabilirsiniz. Özellikle İstanbulun meşhur moda pzarların da.Bu şekilde yerlerde pazarlık payınızda yüksek.Eğer kalabalık alanlarda bir programınız varsa, Vintage mağazalarından , partide giymek ve özel günlerinde tercih için kıyafetler bulabilirsiniz.

2015 Vintage stili bayan giyim modasına sizde ayak uydurun !

BIREYSEL STIL

Eğer herkes gibi görünmek istemiyorsanız vintage giyim satın almak iyi bir nedendir. Vintage giysiler seçerek sen kimsede aynı kıyafeti göremezsin. Vintage giyim stili  özel bir gün  için mükemmel bir seçimdir.

 ŞIK

Eğer giysileriniz ile çok iyi gözükmediğinizi  hissediyor ve yeni stiller arayışındaysanız yapmanız gereken eski  aşk filmlerindeki  gibi şık ve romantik giyinmek.Çok güzel vintage  güzel elbiselerden bu sezon bulabilirsiniz ve güzel bir çanta edinmeyi unutmayın.Ve giysinizin geçmişi onlarca yıl olsa bile, gerçekten çok orijinal görüneceksiniz.

 KALITE

Geçmişte, tek moda diye bir şey yoktu. Giyim son düşünülen  ve insanların tekrar tekrar giymesi mümkün olacak giysiler satın alırdı. Vintage kıyafetler genellikle bugün ki giysilerden, çok daha kaliteli olduğunu düşünmek için  sadece birkaçkere giyip attığımız kıyafetleri düşünün…

6
Kimler Neler Demiş?

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KadinveBlogHaleAsliZelihaSerap Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback
Hale

vintage tasarımlı elbiselere bayılıyorum.

KadinveBlog
Üye

En çok beğendiginiz elbise modeli hangisi

trackback
Asli

Vintage stiline bayılıyorum.

trackback
Zeliha

çok güzel modeller

trackback
Serap

çok güzel vintage tasarımlar.

vintage
Ziyaretçi
vintage

Very descriptive blog, I liked that a lot. Will there be a part 2?