Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Vücut Şekline Göre Gelinlik Modelleri

Vücut şekli gelinlik modellerinin seçiminde dikkat edilecek en önemli ayrıntıdır. Her kişiye her gelinlik modeli maalesef yakışmaz. Vücut yapısına göre gelinlik modelleri seçmekle vücudunuzda rahatsız olduğunuz ve kusur olarak nitelendirdiğiniz tüm görüntülerin önüne geçebilirsiniz.

Gelinliğinizi vücut şeklinize uygun aldığınız zaman daha zayıf ve uzun gözükebilirsiniz.Vücut şekline göre gelinlik modelleri 2014 / 2015 seçimine dikkat etmeyen bayanlar ise olduğundan daha kısa ve şişman olarak değerlendirebilirler. Evlendiğiniz gün bir sürü fotoğraf kadrajına, tüm gecenizi görüntüleyen video çekiminin başrol oyuncusu siz olacaksınız. Ömür boyu mutluluğunuzu anımsayacağınız bu görüntülerde güzel gözükmek herkesin istekleri arasındadır. Kimse kendine yakışmayan bir gelinliği giymek istemez. Bu yüzden de gelinliğinize karar vermeden önce muhakkak hangi model sizin için ideal olduğunu araştırmalısınız. Özellikle şişman kişiler kabarık ve prenses modellerini seçebilirler. Basen ve kalça problemleri bu tip gelinlik modelleri ile başarılı bir şekilde gizlenebiliyor. Göbek bölgesindeki fazlalıkları da korse desteği ile gizlemek mümkün.

Boy ayrıntısına gelindiğinde ise kısa boylu bayanların kesinlikle balık gelinlik modelleri içerisinden tercih etmemeliler. Vücut yapısına göre gelinlik modelleri tavsiyesinde kısa boylular yarım balık gelinlik modelleri ve kabarık ile mini gelinlik modelleri ideal bir seçimi meydana getirecektir.

 

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] Sizde bu büyük  gün için en özel ve doğru gelinliği bulmak için sezonun trend dantelli gelinlik modellerinden, vücut tipinize en uygun olan gelinliği seçebilirsiniz. […]

trackback

[…] modacıları gelinlik tasarımlarında mini gelinlik modellerine yer vermesine neden oluyor.Vücut şekline göre gelinlik seçimi konumuzu okuyarak sizde kendinize yakışacak en güzel gelinlik modeli hakkında daha rahat karar […]