Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni makyaj trendi çıplak nude rujları bu bahar mutlaka denemelisiniz.Neredeyse her şeyi ile harika uyumlu gidiyor, böylece kıyafet seçerken herhangi bir zorlukta çekmezsiniz. Bu tür ten rengi rujlar genellikle vurgulayıcı, göz kalemi ve allık ile eşleştirilerek kullanılmalı. Ancak, daha dramatik ve güzel bir görünüm için size dumanlı gözleri veya kedi gözleri ile eşleştirebilirsiniz. ünlüler daha çok mavi veya pembe göz kalemi ile nude rujları  kullanıyor.
Daha doğal bir görünüm istiyorsanız, göz makyajı uygulamayın! Nereye giderseniz gidin çarpıcı ve güzel görünecektir.

2015 NUDE DUDAKLAR TRENDi
Zendaya, Jennifer Lopez, Jennifer Aniston ve Rita Ora diğerleri çıplak ruj ve minimalist göz makyajı tercih ederken bunun yanı sıra ünlüler arasında, çıplak ruj ve kedi gözü makyajı ile onu bütün görünümünü tamamlayanlar da var.

Nude rujlar pahalı elbiseler ile kombinlenip  doğru makyaj ile tamamlandığında harika ve genç gösteriyor. Ünlüler doğru seçimler yapmış ve hepimiz kabul etmeliyiz!

GÖZ MAKYAJI İLE NUDE RUJ BİRLİKTE NASIL KULLANILIR

Ben size bu nude ruj trendini denemeniz için  yardımcı olacak makyaj fikirler inden harika bir koleksiyon hazırladım. Ben ilk deneme için turkuaz ve pembe göz kalemleri ile iyi görüneceğini düşünüyorum.Ayrıca siyah eyeliner ve siyah kalem ile de nu rujlar  harika görünüyor.Sizde aşağıdaki nude ruj ile göz makyajı fikirlerini kontrol edin ve benimle görüşleriniz paylaşın.

 1. Smokey Eyes
 2. Kahverengi Göz Makyajı
 3. Fuşya eyeliner
 4. Bronz Göz Makyajı
 5. Mor göz farı
 6. Smokey göz makyajı
 7. Kedi Gözler
 8. Siyah göz farı
 9. Mavi metalik göz farı
 10. Sadece Maskara
 11. Mavi Göz Farı
 12. Turkuaz Eyeliner
 13. Siyah Eyeliner
 14. Mavi Eyeliner

Ayrıca Bakınız; Ten rengine uygun nude ruj tonu

Bu nude makyaj fikirlerini çarpıcı bulduğunuzu umuyoruz. Nude  ruj makyaj trendini sizde kucaklayın ve gerçek bir prenses gibi stil yaratın. Özel günler için dumanlı bir göz makyajı ya da kedi gözü makyajı ile nude ruj eşleştirin, daha rahat günler için ise, yalnızca nude ruj ile maskara uygulayabilirsiniz.

2015′ de Nude ruj tercih eden ünlüler, ve nu ruj ile uyumlu makyaj teknikleri

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir