Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni saç trendi hun saç modeli, pratik ve şık saç modeli olarak karşımıza çıkıyor.  her kesimden kadınların tercih ettiği bir saç modeli. Bir sonraki arkadaş toplantısında denemek isteyeceğiniz kolay bir saç modeli.

Görüyoruz ki eskiden bir zaman diliminde trend olmuş saç modelleri aniden tekrar trend olabilmekte. Bunlardan bir tanesi de bu 2015 in sonbaharında moda olmuş Hun tipi saç modelidir. Yapması kolay ve özel davetlere, piknik ve partiler için ideal saç modeli.

Sizler için 2 adet yapması çok kolay hun saç modeli seçtik. Sizde hun trendine katılabilirsiniz.

Pratik Yeni Trend Hun Saç Modeli

Pratik Yeni Trend Hun Saç Modeli

 

Hun Saç Modeli Nasıl Yapılır

Hun Saç Modeli Nasıl Yapılır

2016 Yeni saç trendi: Hun saç modeli

2016 Yeni saç trendi: Hun saç modeli

Hun saç modelini yapmada herhangi bir sınır ve kural yok. Bu yüzden çok seviliyor. Tüm saç tipleri için ideal bir modeldir. Daha büyüleyici bir görüntü için deniz suyu spreyi ile doğal dalgalı saç yapabilirsiniz.

Kate Middleton saç modeli

Kate Middleton saç modeli

Hun saç tipi en çok 1990 lı yıllarda uzunca bir süre mode oldu. Bu saç tipini yapınca sizleri eski yıllara götürecektir. Bir çok yerli yabancı ünlününde benimsediği bir saç modelidir. Kate middleton bunarın başındadır. Bu saç modelini yapmak için profesyönellik ve kuaföre gitmeniz gerekmiyor ve bu modeli yapmanız 2 dakikanızı alacaktır. Arkadaşlarınızla gideceğiniz bir piknikte bunu saç modelini mutlaka deneyin.

hun-modeli-jeniffer-lopez

Bu saç tipi tembel olduğunuz bir günde dağınık saçlarınıza uygulayacağınız güzel bir saç modeli.  Jennifer lopez in sıkça tercih ettiği saç modeli.

Diğer hun saç modelleri için galerimize bir göz atmanız;

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir