Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yaz mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu dönemlerde yeni güzellik trendleri ile birlikte saçlarda da yeni renk değişimleri yaşıyoruz. Saç için değişmeyen bir şey var ki o da balyaj renkleri ve balyaj modelleri ! Bıraktığı etki ve çekiciliği tartışılmaz olan ve ışığı oldukça hızlı yansıtan balyajlı saç renkleri 2014 / 2015 yılında ombre saç renkleri ile sezona damgasını vuruyor.Yani saçlarınızın birkaç ton açığı ile yapılan balyaj uygulaması bu yıl saç uçlarına taşınıyor.Son derece havalı ve dikkat çelici balyajlı ombre saç renkleri üstelik her ten rengiyle uyumlu olmasıda ayrı bir avantaj sağlıyor.

Yeni trend yine balyaj ve ombre saç rengi

Saçlara ışıltılı, canlı ve sağlıklı bir görünüm ombre saç renkleri, tüm moda koleksiyonlarında mankenlerde daha sonra kırmızı halı ünlülerinde popüler olurken şimdide tüm bayanların yeni saç renkleri seçimlerinde dünyaya yayılıyor.Saç renginize özel ışıltı arttırıcı bir renk ekleyen omre uygulaması aslında bildiğimiz balyaj uygulaması.Sadece saç renginizin bir iki ton açığı baz alınarak ombre renkler yapılıyor.Ve saç dibinden değilde daha çok kulak altından uçlara doğru balyaj atılıyor.

Tüm saça sık ve baştan aşağı bir balyaj uygulaması yapılmadığı içinde saçlarınızın sağlığı bozulmuyor.2014 Ombre saç renkleri ve modelleri ile saçlarınız ışıl ışıl parıldayarak muhteşem balyaj tonlarını ortaya çıkmasını sağlıyor.Kendi tarzınıza göre hem açık saçlarda hem koyu saçlarda ombre balyaj uygulamasını dilediğiniz gibi tercih edebileceğiniz farklı seçenekler sunuyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir