Yüz şekillerine göre 2016 kısa saç modellerini bu makalemizde siz değerli KadinveBlog takipçilerimiz için ele aldık. 2016 yılında kısa saç düşünüyorsanız bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ederim.

Sevgili okurlarımız bugün sizlerle farklı bir konu dahilinde buluşuyoruz. Bugün ki konumuz ise tüm kadınların ilgi alanında bulunan saç stilleri hakkında sizinle bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Tüm bayanlar için saç çok önemli bir yer teşkil  etmektedir. Çok değer verdikleri ve çok zaman harcadıkları saçları onları şık gösterdiği gibi canlı,güçlü ve parlak bir görünüme sahip olmalıdır. Ve hemen hemen yediden yetmişe tüm bayanlar saç stilleri hakkında bilgilenmek için vakitlerini saçları üzerine ayırmaktadırlar. Bizlerde kadınlar için çok önemli bir yer tutan saçların yüz şeklinize göre nasıl şekillendireceğiniz konusunda sizlere bilgi sunarak  yardımcı olmak gayesinde bir çalışma gerçekleştirdik. Şimdi dilerseniz aşağıda çeşitli yüz şekillerinin ve hangi saç stilinin hangi yüz şekline ideal olduğunu öğrenelim.

Yüz Şekillerine Göre 2016 Kısa Saç Modelleri

Yüz Şekillerine Göre 2016 Kısa Saç Modelleri

Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi yüzünüz uzun ise kısa saç stillerinden uzak durunuz. Bunun için sizler yüzünüzün uzunluğunu gizlemek istiyorsanız daha uzun saç modellerine ve dalgalı bir yapıya yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

2016 Kısa Saç Modelleri Bayan

2016 Kısa Saç Modelleri Bayan

Eğer yukarıdaki gibi oval bir yüz çehreniz bulunuyorsa hem kısa hem de uzun saç stillerinin size yakışacağından emin olabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir aktivite de  tercih edebileceğiniz her türlü saç stili sizi şık gösterecektir.

2016 Kısa Saç Modelleri

2016 Kısa Saç Modelleri

Yukarıdaki fotoğrafta bulunduğu gibi yüz şekliniz yuvarlar ise kısa saç modellerine yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca saç stilinizi sağ veya sola yatay şeklinde tarayarak yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlayabildiğiniz gibi elmacık kemiklerinize dikkat çektirebilirsiniz.

Bayan Kısa Saç Modelleri

Bayan Kısa Saç Modelleri

Eğer yukarıdaki gibi yüz şekliniz kare ise dağınık saç stillerinin size çok yakışacağını düşünüyoruz. Üstelik saçlarınıza şekillendirici jel uygularsanız mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

2016  Kısa Saç Stilleri

2016 Kısa Saç Stilleri

Son olarak yüz şekliniz yukarıdaki gibi kalp şeklinde ise peri saç stilini tercih ederek yüzünüzle ve gözlerinizle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Arkaları kısa önleri uzun bu saç stilinizle asimetrik duruşun sizi çok şık gösterecektir.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir