Zayıf Gözükmek İçin Kombin Tavsiyeleri

Zayıf Gözükmek İçin Kombin Tavsiyeleri

Olduğundan daha ince görünmek her bayanın ve hatta erkeklerin istekleri arasında yer alır. Zayıf gösteren kombinler içerisinde en baş sırada aslında vücudun hatlarına uygun giyinmek yer alıyor. Vücut bölgesinde bulunan fazlalıkları kapatmak için daha zayıf olan bölgeyi çok daha ön plana çıkarmak oldukça hoş bir görünüm elde etmek ile sonuçlanacaktır.

Zayıf gösteren kombinler giymenin ikinci şartı ise renkler. Koyu renk bilindiği gibi normalden çok daha zayıf gözükmenize neden olacaktır. Sadece bu yüzden sürekli karalar bağlamakta çok sıradan bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu yüzden sadece siyahın koyu renginden değil, 2014 yılının moda rengi lacivertte rahatlıkla kullanılabilir.
Zayıf gösteren kombinler arasında yüksek bel tercihleri yeri doldurulmaz bir altın seçimler arasında yer alır. Özellikle göbek bölgesindeki kiloları gizlemek için yüksek bel dolabınızda olması gereken en önemli kıyafetlerden. Basen bölgesinde fazlalığı gizlemek için ise uzun ve tek parçadan oluşan dökümlü elbise modelleri, kloş etekler, kalça kısmını örten bol tunikler tercih edilebilir.


Bir önceki yazımız olan Sıcak Yaz Günlerinde En Trend İş Kıyafetleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  Bilek Bot ve Çizme Giymenin Farklı Kombinleri
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x