Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 gelin makyajı için 5 ipucu !

Düğün hayatta bir kerelik yaşadığımız özel bir olay ve tabii ki gün için en iyi görünmek istiyoruz. Size uyun ayakkabı arayışları ve muhtemelen nişanladığınız günden beri diyet ve egzersizler hayatınıza girer .Mükemmel bir gelinlik seçmekte en çok düşündüğünüz konu.Ama gelin saç ve makyajı hakkında ne planladınız? Bunlar genellikle son dakikaya kadar bir kenara itilir. Düğün günü iyi görünmenin iki yolu vardır. Burada düğün günü  sizin makyaj gibi ayrıntılara nasıl hazırlıklı olmanız gerektiğine dair 5 ipucu var.

1) bir uzman kuaför veya güzellik merkezi seçin. Size Kim makyaj yapacak?Bildiğiniz ve sevdiğiniz bir kuaför olabilir,ama en özel füğün günüz de gitmek için gelin makyaj  konusunda çok iyi ve makyaj sanatçısı olması çok daha uygundur. Birçok gelin nerede saçını ve makyajını yaptıracağı konusunda herhangi bir fikre sahip değil. Sen sosyal medya yoluyla araştırabilir ya da benzer  siteleri kontrol edebilirsinz.

2) Önceden bir anlaşma yapın. Eğer gelin makyajınızı yapması için işe önceden sözleşme yaparsanız daha ciddi ve kesin sonuçlar alırsınız. Sen makyaj sanatçına veya güzellik salonuna tam zamanında sizin düğün gününüzde  hazır olacağını kesin bilmek gerekir. Ayrıca düğün sırasında yanınızda onu tutmak bile isteyebilirsiniz ve tören boyunca sizinle kalabilir Bu, tüm belirtilenler için önceden anlaşma yapabilirsiniz .

3) Gelin makyajınız için önceden bir göz makyajı seçin. 2014/ 2015 son trend gelin makyaj trendlerini, gelin dergileri ve kadın moda ve güzellik blogları aracılığıyla araştırın.Bu bloglar da güncel makyaj fikirleri ve trendleri sürekli vardır. Eğer doğal vede özel bir gelin makyajı isterseniz güçlü bir dudak veya vurgulu bir göz makyajı seçin.Gelin makyajında bir odak noktası seçmenizi öneririz.

4) Uygulama. Makyaj ve saçınızı önceden provasını yapın. Düğün günü koşuşturmak vaktiniz kalmayabileceğinden fotoğrafları da provadan sonra çektirmek  mükemmel bir zaman kazandırabilir. Eğer şimdi bunu yapmak size anlamsız geliyorsa düğün günüde fotoğraf çektirmeyi planınıza katın.Ama önceden daha bol zamanınızda prova günüde resimler çektirin

5) önceden bazı ürünleri satın alın.  Öncelikle, bazı iyi ürünler varsa makyajınızı yapacak kişiden tavsiyeler alın. Kirpiklerinizi inanılmaz gösterecek bir  maskara gibi. İkincisi, kalıcı , ruj ya da dudak parlatıcısı gibi ürünleri düğün günü yanınızda taşıyın.

2015 Trend gelin makyajı modellerini sade ve göz yada dudak makyajı odaklı seçenekleri ile size fikir verecek gelin makyajlarını galerimiz den inceleyebilirsiniz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

[…] bakınız; Düğün günü gelin makyajı için 5 ipucu […]

trackback

[…] saç tipiniz ve gelinliğinizin modeli size yardımcı olacaktır.Gelin saçı nasıl seçilir, gelin makyajı için bilmeniz gerekenler nedir ? Hepsi için önceden provalar yapıp […]