26 Günlük Omuz Hizasında Düz Saç Modelleri

2016 yılı 26 güzel günlük orta boylu omuz hizasında düz saç stilleri, saç renkleri ve saç modellerini bu konumuzda siz takipçilerimiz için ele aldık. Buyurun orta düz saç modelleri;

Değerli okurlarımız bugün sizlerle yine çokca merak edilen bir konu ile buluşacağız. Bugün sizlere birtakım bilgilerimizi paylaşacağımız konu ise orta boylu ve düz saçlar hakkında olacaktır. Orta boylu saçlar bizce kısa uzun saçların birbirleriyle uzlaştığı bir noktadır. Zaten erkeklerde orta boylu saç modellerini daha çok beğenmektedirler. Daha kadınsı ve güzel duran orta boylu düz saçlarınızı birçok stilde kullanabilirsiniz. İşte bu makalemizde bizde bundan bahsettik. Dilerseniz şimdi sizlerle beraber orta boylu ve düz saçlar için 2016 yılının saç stillerini inceleyelim.

26 Günlük Omuz Hizasında Düz Saç Modelleri
26 Günlük Omuz Hizasında Düz Saç Modelleri

Yukarıdaki örnekte de olduğu gibi orta boylu ve düz saçlara sahip olanlar katmanlı bir saç modelini önereceğiz. Özellikle birtakım davetlerde elbise ile arasında uyumu çok iyi yakalayan bu saç modeli  saçlarınıza derinlik ve farklı bir boyut katacaktır.

Omuz Hizasında Düz Saç Modelleri
Omuz Hizasında Düz Saç Modelleri

İkinci olarak ise ombre saç modeline yönelebilirsiniz. Hemen hemen tüm saç renkleri için bu saç modeli geçerlidir. İyi bir makyaj ile büyüleyici bir hal alacaksınızdır. Sizlerde bu tarzı rahatlıkla deneyebilirsiniz.


Günlük Omuz Hizasında Düz Saç Modelleri
Günlük Omuz Hizasında Düz Saç Modelleri

Üçüncü olarak kahküllü düz saç modelini sizlere tavsiye edeceğiz. Bu saç modelinde saçlarınızın önünü saçaklı bir hal almasına izin de verebilirsiniz. Yüzünüzü ortaya çıkaracak olan bu saç modeli saçlarınızı daha dolgun göstercektir. Yukarıdaki örneğimize göz atarak uzman kuaförlere bu saç modelini yaptırabilirsiniz.

Bu makaleye de mutlaka göz atmalısınız ;)  2016 Bohem Saç Modelleri
Omuz Hizasında 2016 Düz Saç Modelleri
Omuz Hizasında 2016 Düz Saç Modelleri

Ayrıca saçlarınızı getiye atmak sizler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Çünkü orta boylu saçların bu modeli alması çok uygundur. Ne kısa saç yapısı ne de uzun saç yapısı buna uygundur. Bu saç modeli sizler için tasarlanmış gibidir. Özellikle ofislerde ya da önemli toplantılarda kullanabileceğiniz bu saç modeli sizi etkileyici ve şık gösterecektir. Nemli saçlara daha kolay uygulanabilinen bu saç modeli özel tekniklerle yapılmıştır. Onun için uzman kuaförlere gitmeniz gerekmektedir.

26 Düz Saç Modelleri
26 Düz Saç Modelleri

Son olarak şık ve sade bir tarzı sizlere önereceğiz. Bu yukarıdaki örneğimizdeki gibi saçlarınızı düz ve sade bir modeli tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı kulak arkanızda saklayabilirsiniz. Bu sayede yüzünüzün kare görünmesini engelleyerel zarif ve sevimli görünebilirsiniz.

2016 Günlük Omuz Hizasında Düz Saç Modelleri Galerisi;

Bir önceki yazımız olan Koyu Balyajlı Saç Renkleri | 2022 başlıklı makalemizde gölgeli kahverengi, gölgeli kumral saç ve gölgeli saç hakkında bilgiler verilmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x