Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 yılının trendi kısa saç modelleri ve bu saç modellerine uyumlu 2016 gözlük seçimi nasıl yapılır? Gözlüğünüz ve saç modeliniz birbirine uyumlu mu? Hali hazırda kullandığımız gözlüklerimiz ve saçlarımız birbirlerine uyumlu mu? 2016 Kısa saç modelleri ve uyumlu gözlükleri sizler için derlediğimiz galerimizde bulabilirsiniz…

Gözlük kullanan bir bayansanız o zaman bu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Şunu belirtmek gerekiyor ki , gözlük takan bayanlar gerçekten çok çekici oluyorlar. Devamlı gözlük kullanıyorsak gözlük artık vücudumuzdan bir parça gibi oluyor. Bu yüzden lensi kadar çerçeveside bizim için önemlidir. Bilindiği gibi gözlükler kısa saç modelleri ile çok hoş durmakta. Uygun kısa saç modeli ile gözlüklerle bir çok övgü ve iltifat alacağınızdan eminim. Saç modelinize göre gözlük seçimi yapmalıyız. Eğer gözlüğümüz varsa da gözlüğümüze göre saçımızın modelini ayarlayabiliriz.

Kısa saç modelleri gözlük çerçevelerini göstermek için en iyi yoldur. Gözlük kullanırken aşağıdaki 3 kurala dikkat etmeliyiz.

  • Kısa dalgalı saçlarınız varsa küçük çerçeveli gözlüklerden kaçınınız.
  • Keskin kenarlı belirgin hatlara sahip saçlarınız varsa büyük çerçevelerden uzak durunuz.
  • Güçlü hatlara sahip kısa saç modelin varsa geniş çerçeveler seçmeliyiz.
2016 kısa saç modelleri ve gözlükler

2016 kısa saç modelleri ve gözlükler

Gözlük seçiminde diğer etkenler yaşınız ve yüz şeklinizin uyumundan sonra kısa saç modellerinden birini seçerseniz, 2016 trendi gözlük ve saç modası ile mükemmel görünürsünüz.

Yandan kahküllü kısa saç modeller için büyük çerçeveler.

Eğer uzun bir yandan kahküllü saçınız varsa (veya istiyorsanız) veya kısa bob o zaman siz cesur birisiniz diyebiliriz. Büyük çerçeveler ile dinamik kişiliğiniz ortaya çıkacaktır. Büyük, kare gözlükler renkli cam opsiyonları ile sizi daha kadınsı gösterecektir.

2016 kısa peri saç ve gözlükler

2016 kısa peri saç ve gözlükler

2016 kısa saç ve gözlük modelleri

2016 kısa saç ve gözlük modelleri

Çene hizasında bob saçlar ve gözlükler

Çene hizasından kısa ve uzun bob kesim saçlara sahip olanlar gözlüklerle aynı uyumda olması gerekmez. Yuvarlak olmayan büyük çerçeveler iltifatlarda patlama yapacaktır. Ama yuvarlak kenarlı gözlükler daha yumuşak bir görünüm sunacaktır. Bu kısa saç modeli ile dikdörtgen gözlükler çok iyi durur.

2016 gözlüğe göre kısa saç kesimi

2016 gözlüğe göre kısa saç kesimi

kisa saçlar çene hizasında bob ve gözlük

kisa saçlar çene hizasında bob ve gözlük

Gözlük ile kısa katlı peri stili saç modeli

Eğer aşağıdaki resimler gibi kısa saçlarınız varsa dikkatler yüzünüzde olacaktır. Büyük çerçeve tavsiye etmiyoruz fakat bir çift eşit orta boy çerçeve sizin kısa saçlara iyi gidecektir.

çok kısa saç ve gözlükler 2016

çok kısa saç ve gözlükler 2016

Kedi gözü çerçeveler ile kenarlı edgy stili saç

Kedi gözü çerçeveler kesinlikle benzersizdir. Kalabalığın arasından saçınız ve gözlüğünzle adete sıyrılırsınız. Tüm ilginin sizde olacağından şüphe yok. Aşağıdaki resimdeki kısa saç modeli ve kedi gözlük tipini aynen kopyalayabilirsiniz.

kısa saç kedi gözlükler 2016

kısa saç kedi gözlükler 2016

2016 kısa saç ve gözlük modelleri

2016 kısa saç ve gözlük modelleri

2016 kısa saç trendlerine uyumlu gözlük seçimi nasıl yapılır işte galerimiz;

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir