Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Neslihan Atagül Saç Rengi ve Modellerini Bu Konumuz da Takipçilerimiz için Paylaştık. Neslihanın Saçlarını Beğenen Kadınlar Konumuza Buyursun.

Küçüklükten itibaren televizyon dünyasının içinde bulunan Neslihan Atagül son zamanlarda ekranların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Sade güzelliği ile ön plana çıkan Neslihan Atagül oyunculuk alanındaki başarısı sayesinde popülerliğini gün geçtikçe arttırarak ilerlemeye devam etmektedir.

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren Neslihan Atagül’ün gelinlik modeli kadar saç rengi ve modelleri de kadınlar tarafından ilgi odağı haline gelmiştir. Yediden yetmişe oyunculuğu ve güzelliği ile herkesin beğenisi kazanan başarılı oyuncu son olarak halen devam eden ve ikinci sezonuna giren Kara Sevda dizisinde oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Reyting sıralamasında ilk sıralarda yer alan Kara Sevda dizisinin başrol oyuncularından olan Neslihan Atagül’ün saç rengi merak konusudur. Neslihan Atagül kumral saç rengini tercih etmektedir. Oldukça şık ve güzel duran saçlarının sırrı ise doğallıktır. Doğal olan saçlarına fazla işlem uygulatmayan güzel oyuncu doğal saç rengi ile herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Doğal kumral olan saç rengini bazı dönemlerde hafif açtırsa da Neslihan Atagül’ün saç rengi kumral tonlardır. Kumral saç rengi özellikle topuz ve düz sade saç modelleri ile oldukça uyumlu bir hal almaktadır. Dizide de en çok tercih edilen saç modelleri arasında topuz ve düz saç modelleri bulunmaktadır. Bebeksi teni ve saç rengi ile göz kamaştıran Neslihan Atagül’ün saç rengini sizlerde tercih etmek istiyorsanız uzman kuaförler eşliğinde bu saç rengine geçmenizi öneriyoruz. Çünkü uzman kuaförler ten renginize uygun kumral tonunu belirleyip en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir