Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Trendi; Mom Jeanleri Bu konuzmuz da Jean Pantolon Giyinmesini Seven Kadınlar için Bu Konumuzda derledik.

Dar ve skinny jeanlere çok güçlü bir rakip gelmektedir. Dar ve skinny jeanleri oldukça zorlayacak olan bu rakip ise Mom jeanlerdir. Mom Jean’in anlamı isminden de anlaşılacağı üzerine Anne kotlardır. Biz bayanlar annelerimizin kıyafetlerini , makyaj malzemelerini ayakkabılarını her zaman kullanabiliriz. Bu seçeneklerin arasına artık Jeanler girmiş oldu.

Artık dar ve skinny jeanlerin kullanımı giderek azaltan Mom Jeanlar rahatlığın ön plana çıkması ile popülerliğini arttırmaya başlamıştır. Kadınlar artık kendilerini sıkan ve hareket etmelerini önleyen bir jean yerine kendisini rahat ve serin tutan , istediği gibi hareket etmesini sağlayan jeanleri tercih etmektedir. Bu jeanlerin başında ise Mom Jeanler gelmektedir.

Mom Jeanların trendinin giderek yükselmesi ile birçok ünlü kot markası da Mom Jean modellerine yer vermektedir. Mom Jean modelleri yüksek bel , rahat ve bol kesim , sıvanmış bilek tarzı ile herkes tarafından çok beğenilmektedir. Mom Jeanler  yediden yetmişe tüm bayanlara hitap etmesi ile de kullanımı çok yaygındır.

Birçok renk modeli  bulunan Mom Jeanleri isteğinize göre her türlü ortamda dilediğinizce kullanabilirsiniz. Mom Jean modellerini ve nasıl kullanıldıklarını fotoğraf galerimize göz atarak inceleyebilirsiniz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
zarifAlvina Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Alvina
Ziyaretçi

Merhaba,

Sadece moda bence güzel birşey iyi giyinmek herkesin hakkı açık da olsan kapalı da olsan güzel giyinilmesi gerekiyor.

zarif
Ziyaretçi
zarif

bunlar artık eskidi sanırım yada eski modayı günümüze uyarlıyorlar tekrar ama yinede güzel.