Kış geldi ve havalara soğumaya başladı. Haliyle kış mevsiminin şartları oldukça soğuk olmasından dolayı daha kalın ve sıcak tutacak giysilere yöneliyoruz. Genel olarak çoğu kadın kalın giyin sevmese de kış mevsim şartlarında kalın giyinmek zorunda kalıyoruz. Kış mevsiminde bizi sıcak tutacak ve soğuktan koruyacak ürünlerden birisi de kazaklardır.
Kazakların birçok farklı modeli bulunmakla birlikte bu yıl moda ve trend haline gelmiş olan Oversized kazaklar 2019 yılında da popülerliğini devam ettirecektir. Oversized kazaklar uzun kazak modellerine verilen addır. Ve bu kazak modeli uzun bir görünümü olmasından dolayı diğer kazaklardan ayrılmaktadır. Ayrıca Oversized kazakların boğazlı ve geniş modelleri de moda olan ürünler arasında yer almaktadır.
Günümüzde birçok marka Oversized kazak modeli üretmektedir. Çok kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz Oversized kazaklar biz kadınlara çok yakışırken erkeklerinde beğenisini kazanmıştır. Oversized kazaklar her kadına yakışmaktadır. Oversized kazakların bu denli popüler olmasının bir diğer nedeni diğer kıyafetlerle uyum içinde olmasıdır. Yani oversized kazaklarınızı uzun veya kısa eteklerinizin üzerine, jeanlerinizin üzerine, taytlarınızın üzerine gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Hiç kimseye güzel olup olmadığını sormanıza gerek yok. Çünkü oversized kazaklar alt giyim ürünleri ile mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Bunun dışında oversized kazakların geniş modelleri doğru kullanıldığı takdirde kiloları saklamaktadır. Kilolu görünmek istemiyorsanız oversized kazakları tercih edebilirsiniz. Oversized kazakların kolları geniş modelleri de çok beğenilen bir diğer tarzdır.
Oversized kazakların birçok rengi ve modeli bulunmaktadır. En çok tercih edilen renkleri ise beyaz, krem, gri, siyah, kırmızı ve pembedir. Oversized kazaklar bot ve uzun çizmeler ile hoş bir uyum içinde durmaktadır. Kış kombinlerinizi nasıl yapacağınız konusunda zorlanıyorsanız oversized kazakları mutlaka tercih etmelisiniz.

2018-oversized-kazak

2018-oversized-kazaklar

2018-oversized-kazak-modeli

2018-oversized-kazak-modelleri

oversized-kazak

oversized-kazaklar

oversized-kazak-modeli

oversized-kazak-modelleri

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir