Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Hala kırmızı ekose gömleğiniz yok mu ? O zaman hemen bir tane satı alın!2015 ilkbahar modasının en popüler gömleklerinden biride kırmızı ekose gömlekler.

İlkbahar  moda köşemizde bir çok yeni moda trendlerden bahsettik bakınız; 2015 ilkbahar moda  trendleri. Bugün için, kırmızı ekose gömlekleri, bu sezon giymek için 23 şık yollarını seçtik.

Bu bahar popüler olacak çok trend kıyafetler var , ama bugün seçtiğimiz kombinlerde kırmızı ekose gömlek gücünü sizde göreceksiniz. Eğer sadece skinny jeanler  ile  kırmızı ekose gömlek giyilebilir gibi  düşünceniz varsa, yanılıyorsunuz! Sizin ekose gömlek giymek için çok şık farklı yollarınız var.Sizin için seçmiş olduğumuz bu  çarpıcı ve nefes kesen kombinasyonlara galerimizden göz atın ve kendiniz için ilham alın!

Evet skinny jean ile ekose gömlekler çok havalı görünüyor ,aynı zamanda sıcak ve şık bir görünüm olduğunu fark etmişsinizdir. Ayrıca ; kot, deri pantolon, şort ve etekler ile ekose gömlekler eşleştirilebilir. Aynı zamanda aha rahat günlük kombinler için spor ayakkabılar ve sandaletler ile kombini tamamlayabilirsiniz, daha resmi günlerde ise topuklu ayakkabılar ile giyebilir. Eğer daha sofistike ve modern bir görünüm istiyorsanız, kombine bazı şık aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

Ayrıca ekose gömlek ile  haki gibi farklı moda trendleri, karıştırabilirsiniz! Neden olmasın! Emin olun çarpıcı ve muhteşem görüneceksiniz. Deri bilek boy bot ve çanta ile beyaz tişört, ekose gömlek ve şort ile güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz. Bu kombinasyon, her fırsatta giymek için idealdir.

Aşağıdaki galeride kombinasyonların geri kalanına göz atın.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir