Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015-2016 Sonbahar – Kış Saç ve Saç Aksesuarlarını makalemizde anlatmaya çalıştık. Saç stilleri ve saç aksesuarlarının olduğu galerimizi mutlaka inceleyiniz.

Değerli okuyucularımız bugün sizlere 2015-2016 sonbahar kış sezonun trend olabilecek saç stilleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bugünlerde tüm bayanlar kuaförlerinden trend olabilecek ve yeni bir stil istemektedirler. Bizlerde tüm bayanlara hitap eden bu sorunun cevabını verecek araştırmayı yapmış bulunmaktayız. Yavaş yavaş soğuk havaların etkisini hissettirmeye başlamasıyla  ünlü kuaförler yeni saç stillerini oluşturmaya başladılar. Bizlerde birbirinden ünlü saç stili uzmanlarına danışarak mükemmel kalitede saç stilleri elde ettik.  Ünlü saç stili uzmanı Rodney Curter ‘in salonuna giderek sizler için 2016 sonbahar kış trend saç stilleri ve aksesuarlarının bulunduğu bir galeri hazırladık.

2016 yılında saç aksesuarlarının fazlaca kullanılacağı ve bu aksesuarların trend listesine gireceğine düşünüyoruz. Sizlerde bir saç stilini tercih ettikten sonra ona uygun birtakım aksesuarlar kullanarak tarzınıza şıklık katabilirsiniz. Örneğin düz bir saç modelinizin üzerine sofistike altın bir toka kullanarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Ya da bu altın toka aksesuarını saçlarınızı at kuyruğu yaptığınızda da kullanabilirsiniz.

2015-2016 sonbahar kış saç ve saç aksesuarları

2015-2016 sonbahar kış saç ve saç aksesuarları

Bir başka aksesuar ise saç stilinize uygun doğadan bir çiçek olabilir. Örneğin saçlarınızı örgü bir topuz olarak yaptığınızda saçlarınızın arasında kırmızı çiçekler kullanarak tüm dikkatleri üzerinize çektiğiniz gibi dışarı da romantik bir hava sergileyebilirsiniz.

2015-2016 sonbahar kış saç ve saç aksesuarları

2015-2016 sonbahar kış saç ve saç aksesuarları

2016 yılındaki trend olabilecek birkaç stillerinden de biraz bahsedelim. İlk olarak balık kuyruğu atlı yeni bir trend ortaya çıkması beklenmektedir. Günlük olarak her bayana hitap eden bu saç stilini 2016 yılında oldukça fazla rastlayacağımızı düşünüyoruz. Diğer bir trend olacak saç stilil ise dalgalı saçlardır. Tüm erkeklerin dikkatini çekmeye başaran ve kendisini beğendiren bu saç stili kuaförlerde her bayanın istedikleri saç stilleri arasından sıyrılacaktır.

 

Yeni Saç Aksesuarları

Yeni Saç Aksesuarları

Saç Aksesuarları modası 2016

Saç Aksesuarları modası 2016

2015-2016 Sonbahar – Kış Saç ve Saç Aksesuarları Galerisi;

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir