Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bal köpüğü saç rengi hangi tene gider? Bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir? Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır? Bal köpüğü saç rengi esmere yakışır mı? Bal köpüğü saç boyası?

Bal köpüğü saç rengi gerçekten de  bayanlar arasında çok hoşa giden bir renk tonu. Şık ve havalı bir görünüm ile şehir kadınını bir anda toplulukda ayırt eden bir saç rengi. Davetlerinizde makyajlı olarak süper bir görünüm sergilemeniz garanti.

Bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir?

Evde kendi kendinize bu saç rengini nasıl elde edeceğiniz püf noktaları ile birlikte Buradan inceleyebilirsiniz.

Bal köpüğü saç rengi hangi tene gider? Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır?

Bal tonları saç renkleri beyaz tenlilere ve göz rengi kahve olanlara çok yakışıyor. Beyaz tenliler canlı renklere, sıcak renklere yönelmelidirler. Sadece bal köpüğü değilde sizlere altın kumral, altın kahve, karamel kahve tonları gibi sıcak renkler sizle çok uyumlu olacaktır. Saçınızı bal köpüğü saç boyası ile boyarken eğer kızıllık yapar ise saçlarınızı küllü-sarı saç boyası ile boyarsanız bu durumdan kurtulabilirsiniz. Genel olarak birde şuna dikkat etmeniz gerekiyor; Evde saçlarınızı boyarken önce uç kısımlara 5 dakika bekleyin ve sonrasında tüm saçınıza uygulayın 15 dakika daha bekleyin.

bal köpüğü saç rengi esmere yakışır mı?

bal köpüğü saç rengi esmere yakışır mı?

Bal köpüğü saç rengi istiyorsunuz ve saçlarınız siyah veya kızıl bir renk ise ilk boyamada bu rengi yakalamak gerçekten zordur, ancak kızıllık az olsun isterseniz açık sarı saç boyası ile sarıya çevirebilirsiniz. Evde kendi kendinize anca bu şekilde siyah ve kızıl saç renginden bal köpüğüne geçiş yapılabilir. Bal köpüğü saç renginden sıkılıp bal sarısına dönmek isteyenlerde papatya-sarısı saç boyası ile saçlarınızı boyarsanız bal köpüğü saç renginiz bal sarısına döner. Buğday tenliyseniz ve göz renginiz kahverengi ise saçlarınızın uçlarına ışıltı çok yakışacaktır. Temel olarak koyu kahverengi sonra dore sarı ve çikolata kahve size çok yakışacaktır. Beyaz tenli ve gözleriniz yeşilse saçlarınız koyu kumral ise size küllü açık-kumral yasa sarı saç rengi tavsiye ederiz. Kestane saç renginiz var ise ve ela gözlüyseniz altın sarısı saç boyası ile krep yaparsanız saçlarınız sarıya döner.

Bal köpüğü saç rengi esmere yakışır mı?

Saç uzmanları yakıştığını belirtmekte fakat bana göre beyaz, kumral ve buğday tenlilere göre bir saç rengi.

Bal köpüğü saç boyası?

Bu linkdeki makalemizde belirttik. Buradan hangi saç rengine göre hangi boyaları almanız gerektiği anlatılmakta.

Bal Köpüğü Saç Rengi Galerisi;

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir