Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genç Gösteren İdeal Saç renkleri

Bayanları daha genç gösteren saç renkleri neler sizler için derledik !

Belli bir yaşın üstüne çıkıldığında bayanlar saç renklerini seçerken daha ince eleyip sık dokumalı. Saç rengi seçimi kadınlar için çok önemlidir.Yanlış bir seçim sizi olduğunuzda 10 yaş daha yaşlı gösterebilir.Özellikle 30 yaş üstü kadınlar saç renklerini mutlaka ten rengiyle uyumlu ve daha genç gösterecek saç renk tonlarını tercih etmeliler.

Mesala çok açık sarı saç renkleri her zaman daha yaşlı gösterir.Her ten rengi olursa olsun platin sarıları, açık sarıları 18-20 li yaşlarda tercih edip 30′ lu yaşlardan sonra daha doğal duran ve genç gösteren kahverengi, çikolata kahve, kestane rengi ve koyu kumral gibi saç renkleri ile saçlarını boyamalarını tavsiye ederiz.Eğer cilt renginiz çok soluk ve beyaz değilse siyah saç rengi de sizi olduğunuzdan çok genç gösterir.

Kızıl ve bakır saç renkleri ise tüm cilt kusurlarını vurguladığından belli baştan sonra çıkan kırışıklık, göz altı morluklar ve şişleri, cilt lekeleri gibi tüm kusurları tamamen ön plana çıkarır.Ve makyajda fayda etmez.Bu yüzden kızıl ve bakır gibi kırmızımsı saç renklerini 30 yaş üstünden sonra saçlarınızda denememenizi öneririz.

Ayrıca çok uzun saçlar 40 yaş üstü kadınlara yakışmamakta, uzun saçı seviyorsanız orta boy saç kesimleri sizlere daha çok yakışacaktır.Ayrıca kahkül ve perçemli saç modelleri de göz çevresi ve yüzdeki kusurları kapatmakta harikadır. Galerimize öncesi ve sonrası saç renkleri ile karşılaştırılabilen aynı kadın fakat iki farklı saç rengi ile genç görünmenin sırrını saçlarda aradık. 9 güzel 2017 saç rengini bu makalemizde beğeninize sunuyoruz.

Genç Gösteren 2017 Açık Mor Saç Rengi

2016 yılının son aylarında olduğumuz bugünlerde artık 2017 trendleri merak edilmektedir. Saç dünyasında 2016 yılının en büyük değişikliği canlı ve pastel renklerinden artık saçlarda kullanılması olmuştu. Bu akım 2017 yılında da etkisini devam ettirecektir. Ve çevremizde birçok canlı ve pastel renklerde saç ve saç modelleri ile karşılaşacağız. 2017 yılının en çok tercih edilecek olan saç renklerinden biri ise açık mor rengidir.

Açık mor rengi mor rengine oranla daha çok tercih edilen bir saç rengidir. Yabancı ülkelerde revaçta olan bu renk ülkemizde tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle genç kesimin tercih ettiği açık mor saç rengi sizi daha genç ve eğlenceli kılacaktır. Açık mor saç rengini birçok saç rengi ile birlikte kullanabilirsiniz. Böylece daha şık görünebilirsiniz. Açık mor saç rengini siyah ve sarının farklı tonları ile beraber kullanmanızı önermekteyiz. Özellikle platin sarısı ile açık mor saç rengi birbirleri ile inanılmaz bir uyum sağlamaktadır.

Açık mor saç rengi hemen hemen her cilt rengi ile uyum sağlayabilmektedir. Özellikle buğday tenli ve beyaz tenli kadınlara daha çok yakışan bu rengi esmerler de tercih etmektedir. Sizlerde kendinize yakıştırdığınız takdirde uzman bir kuaförünüze danışarak saçlarınızı açık mor saç rengine boyayabilirsiniz.

Açık mor saç rengi Ombre ve ışıltı gibi son zamanların en modern saç işlemleri ile de çok şık bir görünüme sahip olmaktadır. Şimdi gelin 2017 yılının açık mor saç rengini fotoğraflarla beraber inceleyelim.

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir