Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sloganlı- yazılı çanta modelleri 2014 /2015

Moda bazen sloganları ve markaları ile konuşur.Bu yaz slogan modası elbiselerde, tişörtlerde sıkça kullanılan fikirlerdi.Şimdi de sloganlı çanta modelleri popüler aksesuarlar arasında.

Hepimize, bluz ve t-shirt, çanta  ve  bunları giyen kişi hakkında bize bir şey söylemesi ilgimizi çeker ? Ama tasarım çantalarda mesajlar ayrı bir güzel ve şık duruyor.bunun yanı sıra ilgimizi çeken  farklı baskılar ve ifadeler ile yeni sezon çantalarını görebilirsiniz. Hemen hemen her tasarımcının sonbahar 2014 -2015 çanta modelleri ve aksesuar koleksiyonunda ile sloganlı ve yazılı mesajları ile bir ya da iki çanta bulabilirsiniz

Bazı ünlü markaların koleksiyonları şık ve ilginç çanta tasarımlarına imza atmıştır.Phillip Lim sonbahar-kış 2014/15 koleksiyonunda sunduğu  konuşan sloganlı çanta modelleri yeni trend çantalar arasında. Örneğin “nakit” (muhtemelen torbanın içeriği hakkında ), “hayret” gibi sözcüklerle ince formlarda deri el çantaları ve renkli cüzdan çanta tasarımları çok beğeni almıştır.

“Chanel No 5” yazılı  küçük alışveriş sepetlerine benzeyen ilgin çanta modeli hem şaşırtıcı hem şık. Renkli Chanel çantalarını hatırlayın? Biraz tuhaf, evet! Ama ne zaman garipliği bizi durdurdu?

sonbahar / kış 2014 2015 sloganlı çanta koleksiyonlarına ek olarak bizim çocukluk hallerimize  geri döndüren  parlak renkli sevimli moda çantaları görmek mümkün.

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir