Mide yağları nasıl erir? Mide yağlarını eritmek imkansız gibi görünüyor ama öyle değil. Yemek yeme alışkanlıklarınızı değiştirip ve düzgün egzersiz, yaparak mide yağlarınızı hızlı bir şekilde eritebilirsiniz. 

Doğru tutum ve iradeniz varsa, siz her şeyi yapabilirsiniz …  Mide yağlarını eritmek ve daha fit olmak için Yapabileceğiniz çok küçük şeyler, ve yapabileceğiniz egzersizlerden bir sürü vardır, Diyet, egzersiz ve davranış: 3 ana kategori vardır.İşte bu nedenle, sağlıklı bir kahvaltı ile güne başlayalım, ve sürekli bu şekilde gidelim … bu üç kategorinin tümü, hızlı mide yağlarını yakmak  için en önemli ipuçları.

KARIN EGZERSİZLERİ

Mide yağlarını eritmek için, doğru, ve iyi bir egzersizlerdir… Karın ve göğüs bölgesinin her yerinde kasları çalıştırmak gerekir? Sırt-karın, mide- göğüs kaslarınızı çalıştıran egzersizleri gün aşırı yapın..

YAĞSIZ PROTEİNLER YİYİN

Yağsız protein içeren bir diyet mide yağlarını eritmek için temel anahtarıdır. Yağsız protein muadilleri ile yüksek yağlı etleri değiştirin. Çok hızlı yemek yemeyi kesip,  ev yapımı yemekler yapıp yiyin. Eğer satın alıyoruz eti yağsız ise nasıl söyleyebilir? % 75 yağsız etler  etiketini kontrol edin, yada satın aldığınız yere sorun.
mide yaglarini eritmek icin ip uclari

MEYVE VE SEBZELER YİYİN

USDA göre, bize ihtiyacımız olan besinleri almak ve bizim sağlıklı vücut ağırlıklarımızı korumaya yardımcı olmak için, her gün taze meyve ve sebzelerden, beş porsiyon yemek gerekiyor. Eğer midede yağ eritmek istiyorsanız aperatifler olarak  meyve ve sebzeler tüketin.Taze meyve ve sebzeler üzerinde atıştırma yapıyorsanız, cips ve benzeri  sağlıklız seçimler için iştahınızda azalacaktır.mide yaglarini eriten besinler

FAST FOOD’DAN KESİNLİKLE KAÇININ

Eğer bir fast-food  yemek gibi alışkanlığınız varsa tamamen kalori alıyorsunuz? Ve bu kalorilerin çoğu yağdan geliyor … Fast food önlemeyi yapamıyorsanız, o zaman en azından ızgara tavuk ve düşük-cal veya-cal sosu ile salata gibi yiyecekler alın. Bir hamburger ve patates dışında başka şeyler seçin.
mide yaglarini eritmek icin fas food dan kacinin

TAM TAHILLI EKMEK YİYİN
Lezzetli, sağlıklı tam tahıllı tatsız ekmek , kimyasal olarak değiştirilmiş beyaz ekmek gibi kilo aldırmaz,bu sizin zayıflamanız da büyük bir fark yaratabilir. Tam tahıllı ekmek lif doludur dolgun hissettirir. Ayrıca abur cubur isteğinizi frenlemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, beyaz ekmek tahılın sadece bir parçası ile yapılmış olduğunu biliyor muydunuz, daha sonra sadece kötü kimyasallar eklidir. Hızlı mide yağlarını yakmak  eritmek için tam tahıllı ekmek için geçiş yapın!
mide yaglarini eritmek icin tam tahilli ekmek yiyin

LİMONLU SU İÇİN

Her gün bol u tüketin.Ve bu suyun birkaç bardağını taze limondan bir kaç damla sıkıp için.Limon yağ yakmak için etkili ve C vitamini deposudur.Sizi hastalıklardan koruyup vücuttaki toksin maddelerin atılımını sağlar.
mide yaglarini eritmek icin limonlu su icin

BAKLAGİLLER

Mide yağlarımızdan kurtulmanın en kilit yiyecek türüdür baklagiller. İçeriğinde yağ oranı oldukça düşük ve protein, lif aynı zamanda bir potasyum tankıdır. Yediğimiz zamanlarda bizleri çok geç açıktırır ve sindirim sistemimizin hızlı çalışmasını sağlar.

mide-yaglarini-eritmek-icin-baklagiller

YEŞİL ÇAY VE BİBERİYE

İnsan olarak genel kalori gereksinimimiz 1800-2000 kalori civarıdır. Bazı zamanlar damak zevkimizden çok kalori aldığımız olmakta. Bu aldığımız fazla kalorileri vermek için yeşil çay ve biberiye biçilmez kaftandır. Bir gün boyunca iki bardak biberiye çayı bizi ortalama 100 -120 kalori yaktırken, yeşil çayımız bize 150-160 kaloti yatırmakta.

yesil-cay-ile-mide-yaglarini-eritin

Normal fit bit vücuda sahip olduğunuzda arkanıza yaslanın ve keyif için bir yeşil çay için. Günde 3 kupa bardaktan fazla içmeyiniz. Ben yeşil çayı ne zaman içsem vücudumdaki etkilerini resmen hissediyorum. 2018 yılına fit olarak girmek hedefimiz olsun.

zayiflamak-icin-yesil-cay-yesil-cay-ile-zayiflayanlar

 

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mide yağlarını hızlı eritmek için ipuçları Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback
Mide yağlarını hızlı eritmek için ipuçları

Güzel tavsiyeleriniz için teşekkürler.

trackback

[…] eritmek için özel ilgi ve odak hareketlere ihtiyacı var.Ayrıca bakınız; Mide yağlarını hızlı eritmek için ipuçları […]